Home Developments Грилі OFYR: мистецтво приготування їжі на природі

Грилі OFYR: мистецтво приготування їжі на природі

by buma888

OFYR – бренд, який добре відомий поціновувачам готування їжі на відкритому вогні. Він був заснований в Нідерландах в 2015 році та вже встиг завоювати популярність більш ніж у 80 країнах світу. Крім першокласних грилів, цей бренд пропонує й різноманітні аксесуари до них, а також посуд та вуличні меблі.

Дерев’яні конструкції від цієї торгової марки виглядають як вогнище багаття. За їх допомогою можна створити неповторну атмосферу, яка допоможе насолодитися неперевершеними смаками та спілкуванням з близькими людьми.

Стильні та функціональні грилі Ofyr представлені в інтернет-магазині Grill Shop. Всі вони відповідають високим стандартам якості та безпеки, що підтверджується спеціальними сертифікатами. Зазначені вироби об’єднують в собі елементи витонченого стилю та практичності, тому вони не тільки забезпечують високі результати готування, але й суттєво спрощують цей процес.

Особливості та можливості грилів OFYR

Головною перевагою конструкцій цього бренду є те, що їх варильну поверхню можливо розділити на температурні зони. Для цього треба здвинути вугілля на одну сторону, тоді інша сторона стане більш прохолодною, і ви зможете тримати вже приготовлені страви на підігріві.

Поверхня грилів також має різну температуру, ближче до вогню вона прогрівається до температури 300 °C, а її зовнішні краї до 200 °C. Це дуже зручно в тих випадках, коли необхідно спочатку готувати страву за допомогою високих температур, а потім доводити до повної готовності при більш низьких температурах.

До переваг грилів OFYR відносять:

  • стильний дизайн та продуману до дрібниць конструкцію;
  • можливість використання не тільки для підсмажування страв, а й для їх запікання та копчення;
  • безпеку під час використання на відкритому повітрі;
  • здатність гармонійно інтегруватися в будь-який простір.

В інтернет-магазині Grill Shop можна придбати грилі OFYR та аксесуари до них за найбільш доступною ціною. Для оформлення замовлення навіть не потрібно виходити зі свого дому чи офісу. Достатньо всього лиш залишити свою заявку на сайті або зв’язатися з менеджерами по телефону.

В найкоротші терміни товар буде спакований та відправлений за вказаною адресою. Каталог магазину регулярно оновлюється, тому на його сторінках з’являються нові затребувані моделі грилів. Всі вони точно допоможуть створити те місце, навколо якого залюбки будуть збиратися ваші родичі або друзі.

Leave a Comment

@ California Invest, 2017-2022. All Rights Reserved.